Férfi Kézi Vb — Bundesliga-Játékos Szorult Ki A Férfi Kézi-Vb-Re Készülő Keretből : Hunnews

2019. 01. 17 22:00 Frissítve: 2019. 17 22:06 A magyar férfi kézilabda-válogatott 33–30-ra kikapott Svédországtól a dán–német közös rendezésű világbajnokság csoportkörének utolsó fordulójában, így a D jelű hatos második helyén végzett, és egy pontot visz magával tovább a középdöntőbe. A mérkőzés összefoglalóját ide kattintva olvashatja el! FÉRFI KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG CSOPORTKÖR, 5. (UTOLSÓ) FORDULÓ D-CSOPORT Svédország–Magyarország 33–30 (16–15) A D-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE 1. Svédország 5 5 – – 148–114 +34 10 2. MAGYARORSZÁG 5 2 2 1 151–138 +13 6 3. Egyiptom 5 2 1 2 132–133 –1 5 4. Katar 5 2 – 3 125–127 –2 4 5. Argentína 5 1 1 3 119–130 –11 3 6. Angola 5 1 – 4 124–157 –33 2 A KÖZÉPDÖNTŐ II. CSOPORTJÁNAK ÁLLÁSA 1. Dánia 2 2 – – 66–48 +18 4 2. Svédország 2 2 – – 60–54 +6 4 3. Norvégia 2 1 – 1 60–54 +6 2 4. MAGYARORSZÁG 2 – 1 1 60–63 –3 1 5. Egyiptom 2 – 1 1 54–57 –3 1 6. Tunézia 2 – – 2 46–70 –24 0 2022. 04. 05 16:40:41 Kézilabda VINCZE SZABOLCS (összefoglaló), VARGA ÁDÁM (percről percre) Nem jutott be a legjobb nyolc közé a magyar bajnok, a Flensburg összesítésben három góllal bizonyult jobbnak.

Férfi kézi-vb: Bodó pihenni fog Dánia ellen, Balogh ma este érkezik

férfi kézi vbulletin

"Nagyon boldog vagyok, nagy nap ez a katari sport számára. Kiváló mérkőzést játszottunk, a szünetben hátrányban voltunk, de a második félidőben a legjobb tudásunk szerint kézilabdáztunk, végül ezért sikerült nyernünk. Keményen dolgoztunk, ez a győzelem sokat jelent számunkra" – mondta boldogan Rivera. A katariak kedd 20. 45-tõl a szlovénokkal játszanak a negyeddöntőben, Párizsban. A magyar csapat ellenfele Norvégia lesz ugyancsak kedden, 17 órától Albertville-ben. FÉRFI KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG NYOLCADDÖNTŐ Németország–Katar 20–21 (10–9) Ld: Glandorf, Groetzki 4-4, ill. Capote 8, Roine 4 EGYENES KIESÉSES SZAKASZ DÖNTŐ (PÁRIZS) 01. 29. Az 1. elődöntő győztese–A 2. elődöntő győztese 17. 30 BRONZMÉRKŐZÉS (PÁRIZS) 01. 28. elődöntő vesztese–A 2. elődöntő vesztese 20. 45 ELŐDÖNTŐ (PÁRIZS) 01. 26. 1. negyeddöntő győztese–A 2. negyeddöntő győztese 20. 45 01. 27. 2. A 3. negyeddöntő győztese–A 4. 45 NEGYEDDÖNTŐ 01. 24. Franciaország–Svédország 19. 00 01. Szlovénia–Katar 20. 3. Spanyolország–Horvátország 20.

férfi kézi vb.developpez

.developpez.com

A sorsolás során kisebb derültséget keltett a teremben, amikor a lengyelek a D-csoportba kerültek, ott szerepel ugyanis a német válogatott is, amelyet Jureckiék a selejtező során oda-vissza legyőztek. A csoportokból az első négy jut be a nyolcaddöntőbe. A 2015. január 15. és február 1. között sorra kerülő torna mind a négy helyszíne a katari fővárosban, Dohában lesz.

férfi kézi vb 2022

Vasárnap este Dohában megtartották a 2015-ös katari férfi kézilabda-világbajnokság sorsolását. Érdekesség, hogy a lengyelek egy csoportba kerültek a németekkel, akiket a selejtező során mindkétszer legyőztek, utóbbiak azonban Ausztrália kizárásával mégis ott lehetnek a vb-n. A lengyelek és a németek újra összecsapnak egymással (Fotó: Reuters) A németek mégis ott lehetnek a katari vb-n Így golyózta ki az IHF a németekkel Ausztráliát a vb-ről Az IHF eddig kivételezett Ausztráliával Az ausztrálok szerint sántít az IHF-magyarázat Sorrendben a 6., 5., 4., 2. és 1. kalapból húzták ki a csapatokat. Ezt követően a 3. kalapos katari válogatott vezetőinek öt percük volt, hogy eldöntsék, házigazdaként melyik csoportba akarnak kerülni. Szövetségi kapitányuk, a spanyol Valero Rivera – aki 2013-ban világbajnoki címig vezette hazája válogatottját – az A-csoportot választotta, így többek között honfitársaival és a magyarokat a selejtezőn legyőző szlovénokkal is szembekerül majd. A katari vb-vel kapcsolatban az utóbbi napokban leginkább arról lehetett olvasni, hogy az IHF megvonta Óceániától a térségnek fenntartott vb-helyet, és az így kipenderített ausztrál válogatott helyett a németek indulhatnak majd a jövő évi tornán.