Ftc Edzői Időrendben: Ferencváros - Pápa 3:0 Edzői Nyilatkozatok (Videó) | Focimagazin.Hu

1. FTC -ZTE 2:0 Edzői nyilatkozatok | focimagazin.hu
  2. Fradi futballkönyv (Budapest, 1985) | Könyvtár | Hungaricana

Mindketten ott voltak a 2017-es budapesti vb-re készülő bő keretben, az egyikük a tornán is volt, de azóta nem kapott meghívót. Mint most kiderült, a 2016-os, magyar bronzéremmel végződő Európa-bajnokság után Bisztritsányi Dávid újabb világversenyen, a Világligán húzhatja magára a válogatott sapkát. "A Világliga van időrendben előbb, de inkább azt nézem, hogy mi lesz este. Aztán azt, hogy ha vége lesz az esti edzésnek, mi lesz reggel. Az én utam kicsit más, mert idén nem vagyok hozzászokva ahhoz a fizikai terheléshez, hogy 2x2 órát töltsek vízben naponta, plusz kondi. Vissza kell rázódnom, és most azt próbálom meg, hogy minden edzésre úgy tudjak felkészülni, hogy elsősorban fejben legyek 100%-os, fizikálisan pedig az adott körülményekhez képest ki tudjam magam pihenni. Nagyon bizakodó vagyok, és bízom saját magamban annyira, hogy tudjam, lesz beleszólásom abba, hogy alakuljon ki a keret. " - nyilatkozta honlapunknak Bisztritsányi a múlt héten, aki az OB I 13, helyén végző UVSE-ből került be a Világliga Szuperdöntőjébe utazó csapatba.

FTC -ZTE 2:0 Edzői nyilatkozatok | focimagazin.hu

Továbbá azt is javasolnánk, hogy a jövőben immár tényleg csak a tétmérkőzések számítsanak a statisztikákba. Ugyanis a mai világban a futball jelentősen megváltozott a régi idők focijához képest. Ma már a nemzetközi barátságos mérkőzések is próbamérkőzések (nem is beszélve a hazaiakról), esetenként 6-10 cserejátékossal, akiknek jórésze még szerződéssel sem bír csapatánál és egy részük soha nem is fog, hiszen nem felel meg a próbán. Azt hisszük, hogy ezeket a játékosokat, noha valóban magukra húzták a Fradi mezét nem lehet fradijátékosnak tekinteni, összehasonlítva azokkal, akik ténylegesen is tettek ezért a klubért. És a tétmérkőzések statisztikai adattára mindig legyen ismert a játékosok, az edzők, a vezetők előtt, hogy valóban méltóképp lehessen megünnepelni egy-egy nagy jubileumot. Fejezzük ott be, ahol elkezdtük, minden igaz fradista nevében szívből gratulálunk Lipcsei Péternek! A végére ugorhat és hozzászólhat.

A pálya mérete is a Fradi stílusának kedvezett, ami inkább volt rögbi, mint labdarúgás, rengeteg szabálytalansággal és párharccal. Tény, hogy ebben alulmaradtunk. A második félidőben - a szünetben megbeszéltek szerint - elkezdtünk a saját játékstílusunkra figyelni. Nagyot ugrott a játékunk minősége, így szép támadások végén sikerült gólokat szereznünk. Sajnos a kapunk előtt viszont továbbra is gyermeteg hibákat vétettünk, amelyeket az ellenfél értelemszerűen ki is használt. A felkészülési találkozót hasznosnak értékelem, hiszen meg kell tanulnunk ilyen körülmények között és ilyen ellenfél ellen is játszani a saját játékunkat, ami egyébként időközönként jól működött. 2018. 08. 21. 09:27 Vissza

Gratulálunk, mégpedig több okból is. Haladjunk időrendben visszafelé! 1. Gratulálunk a május 26-án megszerzett UEFA "A-licences" edzői okleveléhez, amellyel a jövőben elkezdheti építeni az edzői karrierjét. Persze, egyelőre csak a játékos pályafutatásának folytatása mellett, amit több fórumon, többször is elmondott. 2. Gratulálunk ahhoz, hogy május 23-án Baktalórántházán 400-ik alkalommal lépett pályára a Fradi színeiben bajnoki mérkőzésen. A 400 mérkőzésből 335 volt NB I-es, 65 pedig NB II-es bajnoki találkozó. 3. Gratulálunk ahhoz, hogy az előbb is említett mérkőzésen megszerezte 100-ik bajnoki gólját. A 100 gólból 75-öt NB I-es, 25-öt NB II-es mérkőzésen lőtt. 4. Gratulálunk ahhoz, hogy egészen bizonyosan átlépte a 600-as álomhatárt, ami a Ferencvárosban díjmérkőzésen pályára lépések számát illeti. Időpontot itt nem írunk, abból az egyszerű okból, hogy erre különböző források különböző adatokat adnak meg. Egy kicsit megpróbáljuk pontosítani a képet… Az ilyen statisztikák szülőatyja Nagy Béla, aki a maga idejében példátlan módon, saját maga jegyzetelte ki a korabeli sajtóból a mérkőzéseket, amihez minden mérkőzés után odajegyezte az aktuális adatokat.

"Félidőben remegtek a falak az öltözőben, mert nem tetszett, amit láttam" - nyilatkozta Kovac Zoltán a Diósgyőri VTK Ferencváros elleni mérkőzése után. " Félidőben remegtek a falak az öltözőben, mert nem tetszett, amit láttam " - nyilatkozta Kovac Zoltán a Diósgyőri VTK Ferencváros elleni mérkőzése után. Kovac Zoltán ( DVTK): – Többet vártam a meccstől, főleg az első félidőben nem birtokoltuk eleget a labdát. Két napja vettem át a csapatot, és még sok mindenben nem értjük egymást. Félidőben remegtek a falak az öltözőben, mert nem tetszett, amit láttam. Aztán összeszedték magukat a játékosok, gratulálnom kell, elsősorban a védőknek. Hat hónap késésben vagyunk Monizzal szemben, aki nagyon jól összeszedte a csapatot, jó példát mutatva ezzel mindenki számára. Sajnos, három kényszerű cserét kellett végrehajtanom, a következő héten nehéz helyzetben leszünk a sérülések miatt. A meccs végén talán szerezhettünk volna még egy gólt, ha helyzeteknél jobban figyelünk. Ricardo Moniz ( FTC): – Először is: nagyon sajnáljuk, ami Gosztonyival történt, nem volt szándékos, gyógyulást kívánunk neki.

Budapest, Debrecen - A Ferencvárosi Torna Club vs. Debreceni VSC-TEVA (1-1) NB I-es mérkőzés után a két vezetőedző, Doll Thomas Jens-Uwe és Kondás Elemér értékelték a látottakat. Doll Thomas Jens-Uwe (FTC): - Nagyon jól kezdtük a meccset, nagyon szép gólt értünk el. Sajnos a gól után paszívak voltunk, az ellenfél góljánál is érezhető volt, hogy nem az ellenfelet támadtuk. Bödének óriási lehetősége volt a második félidőben. Ha nyugodtabb, gólt szerezhetett volna. Második félidőben láttuk, hogy az ellenfél megelégedett az egy ponttal. Mindent megpróbáltunk, volt egy-két helyzetecskénk, de hiányzott az átütő erő. Ha letámadásra játszik valaki, mint a Debrecen, elég, ha két helyzetből egyet belő. Sok összjátékot, átgondolt passzokat láttam csapatomtól, ez a következő mérkőzéseken megszolgálja a sikert. Kondás Elemér (DVSC): - Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Tudtuk, a Fradi mindent egy lapra feltéve játszik. Elején gólt kaptunk, utána kiegyenlítettünk egy szép góllal. Második félidőben nagyon nyomott a Fradi, de mi álltuk a sarat.

Fradi futballkönyv (Budapest, 1985) | Könyvtár | Hungaricana

"Van két újoncunk, mindketten balkezesek, Dőry Farkas és Kállay Márk, mindketten saját csapatuk, a DVSE, illetve a Ferencváros meghatározó játékosai voltak idén. Kállayban az a különleges, hogy úgy tudott belépni egy nagyon erős FTC-be, hogy meghatározó tagja lett egy topcsapatnak, különösen ezzel keltette fel a figyelmemet. Valószínűleg ezt meg tudná csinálni a válogatottban is, ha ott erre képes. Ők lehetnek a meglepetésemberek ebben a 27-es keretben. " - mondta róluk Märcz Tamás. Az egriek balkezese, Gyárfás Tamás és a BVSC Szolnokra tartó bekkje, Várnai Kristóf ebben a naptári évben mutatkozott be a válogatottban, így értelemszerűen ez lesz az első felnőtt világversenyük. "Ha a realitásokat nézzük, akkor most a Világliga a cél, mert az van a legközelebb hozzánk. Utána esetleg az Universiade is jöhet, és utána is, bármikor hadra fogható vagyok. Úgy gondolom, hogy ezt mások is látják, a melóval nem lesz baj. " - mondta nekünk Gyárfás a múlt héten. dő Fotó: Eurosport A keret két nagy visszatérője egy kapus és egy védő.

Bozovic már a keretben sincs, megsérült, így Somodi a helyén. Nyilván ismét Tujvel véd... Nálam: Somodi - Brachi, Lipták, Vaskó, Héctor - Walter, Mitrovic, Elek, Gosztonyi - Alves, Nikolic

solymár eladó telek

A mérkőzésen nehéz kezdés után megszereztük a vezetést, de nem tudtunk igazán dominálni, jó csapattal játszottunk, olyan ellen, amelyiknek erős a támadó szekciója. A DVTK megérdemelten egyenlített ki, a gólt visszatérő hibából kaptuk. Utána ismét megszereztük az előnyt, a második félidőben pedig az történt, amit mi akaratunk, többször volt esélyünk a harmadik találat elérésére. Csakhogy nem tudtuk Bödét úgy elérni a labdákkal, illetve nem tudta megtartani ezeket, ahogy szerettük volna, illetve a többi megoldás sem úgy sikerült. Egy taktikai hiba után ismét egyenlített a Diósgyőr, hogy ennyire megkönnyítettük a dolgukat, az egy közös hiba. Együtt sírunk, együtt nevetünk. Gratulálok a közönségnek fantasztikus hangulatot teremtettek a stadionban. A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 24. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája az ősi rivális Ferencvárosi TC együttesét fogadta vasárnap 16. 30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on! Hírlevél feliratkozás Ne maradjon le a legfontosabb híreiről!

1. Edzői értékelés az FTC elleni mérkőzés után
  2. BOON - FTC vs. MSE - Edzői nyilatkozatok
  3. Ingatlan com várpalota
  4. Szemészeti Magánrendelés Debrecen – Gasztroenterológia Magánrendelés Budapest
  5. Felsőszentiván Eladó családiház Felsőszentivánon. eladó Ház, 134nm2 - OtthonAjánló.hu
  6. M4 sport műsor animare tv
  7. HAON - FTC vs. DVSC-TEVA - Edzői nyilatkozatok
  8. Mindössze három FTC-pólós lesz ott a Világliga Szuperdöntőjén a Märcz-csapatban - Eurosport