Magyar Válogatott Eb: Magyar Válogatott En Ligne

1. Újonc helyettesíti a válogatottságot lemondó irányítót az Eb-selejtezőkön | 24.hu
  2. Magyar válogatott keret

A Footballhun TV dokumentumfilmet készített arról az elképesztő útról, melyet válogatottunk végigjárt, hogy kijusson az Eb-re. Így jutottunk ki az Európa-bajnokságra címmel egy kisfilm készült a magyar labdarúgó-válogatott Eb-selejtezőiről, amely a csapat Eb-kijutását eleveníti fel és meséli el egy történetben. A csapat (fotó: Pozsonyi Zita) Maga a film 33 és fél perces, 4 nap munkája volt benne, több kisfilm, az UEFA vagy az M4 Sport anyagának a feldolgozását is igényelte, külön zenékkel megkomponálva. Nagyjából hasonló a koncepció, mint a "Magyar Csapat – Még 50 perc című filmnél", ez viszont csak az Eb-selejtezőket követi nyomon és harmad olyan hosszú, de szinte ez annak a filmnek a 2020-as változata, ha szabad így fogalmazni. A filmnek az alapcélja az, hogy aki 2018 decemberétől 2020 novemberéig végigkövette a válogatottat, az ugyanezt átélje. Csak most 23 hónap helyett csak fél órában. Mint a film készítője, igyekeztem körítést tenni, zenékkel élvezetesebbé tenni, külön intro és outro is készült, a zeneválasztásban pedig igazából próbáltam úgy válogatni, hogy a legtöbb ember ízlésének megfelelő legyen, és azért valamilyen szinten passzoljon az éppen történő eseményhez is.

Az U17-es magyar labdarúgó-válogatott 1–1-es döntetlent játszott Görögországgal az Európa-bajnoki elitkörös tornán, amelyen az izraeli Eb-n való részvétel kiharcolása a tét. A csoport másik meccsén a listavezető Hollandia szintén 1–1-et játszott Szlovákia ellen. A hajrában egyenlítettek a mieink (Fotó: MLSZ) A magyar válogatott a Hollandia elleni 2–0-s vereséget követően Görögország ellen megszerezte az első pontját – ezzel életben tartva továbbjutási esélyeit. A mieink egyenlítő gólját Komlósi Bence szerezte a 92. percben. "Küzdelmes, rengeteg párharcot hozó, nehéz meccset játszottunk. Az volt a terv, hogy próbáljuk hátulról építeni a támadásainkat, de ebben voltak nehézségeink az első félórában, nem tudtuk úgy felépíteni az akcióinkat, ahogyan azt az edzéseken gyakoroltuk. Lövéseink, lehetőségeink voltak, de gólt egy szöglet után a görögök szereztek. A félidőben sikerült rendezni a sorokat, és a cseréket követően javult a játékunk, sikerült az ellenfélre erőltetni az akaratunkat, és többször is fel tudtuk törni a görögök védelmét.

Footballhun TV Twitch-csatorna A film Nyonból indul, ahol a magyar válogatott csoportellenfeleit kisorsolják. Utána pedig már a szlovákiai meccsel folytatódik, majd kicsit természetesen a járvány is fél perc erejéig belekerült. Majd az Izland ellen öltözői ünneplés adja a záró képsorokat, de többek közt Szalai Ádám beszéde is helyet kapott. Nem csak a TV-ben látott, hanem más képsorok is lesznek szinte minden meccsről. A körülmények, a mérkőzés jelentőségét beharangozó ajánlóvideók is többnyire jelen lesznek, ahol szükséges volt. Mindezt azért, hogy 2-3 perc után a néző már hangolódjon a következő meccsre. A filmet egyértelműen a magyar labdarúgás szeretőinek ajánlom. Ám annak is jó nosztalgia, aki mind a 10 selejtezőmeccset, az elsőtől a kilencvenedik percig, végignézte. Illetve van egy réteg, amely talán csak az Izland elleni meccset, vagy talán még azt sem látta, mégis odalett a válogatottért, ez a film talán nekik a legtökéletesebb. Remélem, aki megnézi az április 30-i premiert, mind jól fog szórakozni!

Az utolsó pillanatban mentett pontot a magyar U17-es válogatott a Görögország elleni Eb-selejtezőn A magyar U17-es labdarúgó-válogatott 1–1-es döntetlent játszott Görögországgal elitkörös Eb-selejtezőn, Hollandiában. A Magyar Labdarúgó Szövetség beszámolója szerint a mieink gólját a 93. percben Komlósi Bence szerezte, a döntetlennel pedig megmaradtak a magyarok továbbjutási esélyei. A korosztályos válogatott szerdán Szlovákia ellen zárja az elitkört. Borítókép: MLSZ/Twitter

Magyar válogatott keret

Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

magyar válogatott eb 2021 magyar valogatott eb keret

Éljük át újra ezt a megannyi elképesztő – a magyar futballszeretők emlékezetében már-már ikonikussá vált – pillanatot! Ennél jobban nem is lehetne elkezdeni a hangolódást a nyári kontinenstornára! A Footballhun TV Twitch-csatornáján bármikor meg lehet majd tekinteni. Amennyiben a film nagy sikerű lesz, a jövőben is elképzelhetőek hasonló tartalmak. A YouTube-csatornán egy 1 perces "trailer" várható a napokban, míg az Instagram és a TikTok felületein kisebb részletekre lehet számítani. A film itt tekinthető meg. Szerző: Tarr Ákos, a Footballhun TV szerkesztője Olvass további focis cikkeket nálunk! Kövess minket Instagramon és Facebookon! Kiemelt kép: Pozsonyi Zita Akár magyar válogatott is lehetne - Marko Iharos-interjú NB I × idegenlégiósok = Footballhun TV-interjú. Ez új sorozatunk képlete, amelyben volt- és jelenlegi NB I-es légiósokkal készítünk […]